OGRODZENIA I BALUSTRADY

BALUSTRADY

Balustrada jest jednym z elementów składających się na estetykę i funkcjonalność budynku. Wykorzystywana jest na wszelkiego typu balkonach, tarasach, schodach, otwartych powierzchniach dachowych. Powinna być dopasowana do stylu elewacji, praktyczna, trwała i bezpieczna dla użytkowników. Wybór odpowiedniej balustrady nie powinien być więc przypadkowy – należy postawić na dobrze wykonane produkty z wysokiej jakości materiałów, zarówno świetnie komponujących się z wyglądem całego budynku, jak i dedykowanych tego typu wyrobom. Aby sprostać tym wymaganiom, wykorzystujemy materiały takie jak metal i szkło hartowane. Dekoracyjne walory tych surowców idą w parze z wysokimi parametrami bezpieczeństwa i wytrzymałości na uszkodzenie.

Oferujemy Państwu balustrady zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Wykonujemy kompleksowe usługi montażowe balustrad: doradzamy, wykonujemy pomiary oraz projektujemy wzór zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zastosowanie naszych produktów: balustrady balkonowe, tarasowe, antresole, balustrady schodowe

Szukasz balustrady szklanej lub ze stali nierdzewnej w Słupsku, pomorskim lub zachodniopomorskim? Zależy Ci na fachowym, szczegółowym doradztwie, projekcie balustrady zgodnym z wszystkimi Twoimi oczekiwaniami, perfekcyjnym wykonaniu i montażu? Chcesz postawić na sprawdzonego wykonawcę i producenta, znanego z troski o każdy detal?

Skontaktuj się z naszymi doradcami i zapytaj o balustradę szklaną lub ze stali nierdzewnej – działamy w Słupsku, pomorskim i zachodniopomorskim.

balustrady szklane ze stali nierdzewnej słupsk

OGRODZENIA

Ogrodzenie to pierwsza wizytówka domu. Ze względu na indywidualność klienta projektujemy i produkujemy ogrodzenia o dowolnych kształtach i wymiarach.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną usługę poczynając od doradztwa, projektu, aż po montaż.

Realizujemy również projekty indywidualne pod wymiar 2d i 3d !

Nasze ostatnie realizacje: