DOMY SZKIELETOWE

Mieszkaj w zgodzie z naturą.

BUDOWA DOMU SZKIELETOWEGO

Domy drewniane stają się, wzorem krajów zachodnich i skandynawskich, coraz bardziej popularne na polskim rynku. Polacy coraz chętniej i świadomiej wybierają budowę domu w Słupsku, pomorskim, zachodniopomorskim czy w innym regionie kraju właśnie w technologii szkieletowej. Poszukują jednak systemu przede wszystkim dostosowanego do naszego klimatu, bezpiecznej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów.

Projektujemy, produkujemy i budujemy domy w konstrukcji szkieletowej. Oferujemy wykonanie domu w zachodniopomorskim, pomorskim, Słupsku w stanie surowym otwartym oraz zamkniętym. Dzięki innowacyjnej technologii budowy domów szkieletowych i wykwalifikowanej ekipie, która ma ponad 15 letnie doświadczenie budowy domów w Skandynawii – dom w stanie surowym otwartym powstaje w kilkanaście dni.

Do produkcji domów szkieletowych stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały. Każdy element, łącznik użyty do konstrukcji budynku posiada certyfikat, potwierdzający jego najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Co oferujemy?

  • Kompleksową obsługę – Zapewniamy doradztwo formalne i prawne, porady
    specjalistów, architekta, produkcję i montaż domu szkieletowego w najwyższej
    jakości.
  • Bezpieczeństwo, wsparcie i zaangażowanie zapewniane Klientom już od pierwszych
    etapów współpracy, co potwierdzają liczne opinie klientów i wystawione referencje.

 

Planujesz budowę domu w Słupsku, pomorskim, zachodniopomorskim? Szukasz firmy, która zrealizuje projekt domu w stanie surowym otwartym lub zamkniętym na tym terenie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, doradzimy najlepsze rozwiązania z zakresu domów szkieletowych i nie tylko.

BUDOWA: